60x Vtipné přání k narozeninám: Rozesmějte oslavence k slzám

Pokud hledáte způsob, jak rozveselit své blízké v den jejich narozenin, tak tu pro vás máme vtipné přání k narozeninám! Objevíte zde širokou paletu retro vtipných gratulací, krátkých a vtipných vzkazů, které určitě rozesmějí vaše přátele i rodinu. Bez ohledu na to, zda hledáte vtipné přání k narozeninám pro ženu či muže, náš článek vám poskytne spoustu inspirace a tipů, jak napsat originální a zábavné přání, které si oslavenec či oslavenkyně zamiluje. Připravte se na nezapomenutelnou oslavu plnou smíchu a radosti!

Jak napsat vtipné přání k narozeninám?

Napsat vtipné přání k narozeninám může být způsob, jak oslavenci darovat radost a smích na tváři. Při psaní vtipného přání je dobré zaměřit se na osobnost a zájmy oslavence. Můžete použít vtipné anekdoty, hry s čísly nebo kreativní rýmy. Odkaz na stárnutí může být také zajímavým tématem, ale vždy ho používejte s ohledem na citlivost dané osoby. Použijte vtipy z oblíbených filmů nebo seriálů, a pokud oslavence dobře znáte, můžete mu položit i nějakou zábavnou otázku, která ho rozesměje.

Krátká a výstižná přání často fungují lépe, pokud si nejste jistí, vyhněte se dlouhým vyprávěním. Proto se raději držte jednoduchých výroků s humorným obsahem. Nezapomeňte, že cílem vtipného přání je oslavence rozesmát a přinést mu radost, proto je důležité, aby přání bylo laskavé a neponižující. Respektujte osobnost a smysl pro humor oslavence a přání přizpůsobte jeho vkusu. S autenticitou a laskavostí se trefíte do vkusu oslavence mnohem více a vytvoříte mu tak nezapomenutelný narozeninový zážitek.

Jaký dát vtipný dárek k narozeninám?

Výběr vtipného dárku k narozeninám může být skvělým způsobem, jak přinést radost a zasmát se společně s oslavencem. Existuje mnoho možností, jak udělat narozeninový dárek zábavným a originálním. Jednou z možností je zvolit dárek, který paroduje něco, co má oslavenec rád, jako jsou trička s vtipnými nápisy nebo vtipné zlepšováky. Nafukovací verze oblíbených kosmetických produktů nebo neobvyklé hrníčky s vtipnými nápisy mohou být také skvělým dárkem.

Pokud má oslavenec rád věci s nádechem humoru, můžete vybrat dárek jako jsou knihy s vtipy, kalendáře s humornými obrázky nebo personalizované dárky s vtipným nápisem nebo obrázkem. Nezapomeňte také zvážit dárek, který připomene oslavenci zábavné momenty z minulosti, například oblíbenou hračku nebo nostalgickou vychytávku. Důležité je vybrat dárek s ohledem na osobnost a zájmy oslavence, abyste mu skutečně udělali radost a zpříjemnili jeho narozeninový den vtipným a nezapomenutelným dárkem.

Vtipné přání k narozeninám

Přání k narozeninám jsou skvělou příležitostí rozdávat radost a smích, a proto vtipné přání k narozeninám je vždy trefou do černého! Když si troufnete přidat trochu humoru do vašich gratulací, oslavence to nejenom potěší, ale také si tímto originálním přístupem určitě získáte jeho srdce.

 • Vzpomínáš, jak bylo snadné počítat tvůj věk v minulosti? Dvě krátká čísla a hotovo! Teď potřebuješ kalkulačku s desítkami tlačítek. Ale nezoufej, vtipné narozeninové přání ti může vždy zpříjemnit tento matematický zádrhel! Všechno nejlepší k narozeninám!
 • Oslav svoje narozeniny jako křeček – spi celý den, oslavuj celou noc a pak si sežeň někoho, kdo to po tobě uklidí!
 • Narozeniny jsou jako stoupání na horu. Čím výš jsi, tím víc se chceš zastavit a dát si pauzu. Ale nebuď líný, stále máš dost dechu na to, abys ses zasmál/a s námi a oslavoval/a! Všechno nejlepší k narozeninám!
 • Vzpomínáš, když jsi byl/a mladý/á a měl/a jsi jen jeden svíčku na dortu? Teď tam naštěstí máš tolik svíček, že bys mohl/a osvětlit celý městský park! Přeji ti nádherné narozeniny s famózním osvětlením od tvých narozeninových svíček!
 • Dlouho jsem přemýšlel nad dárkem k tvým narozeninám, než jsem pochopil, že lidé tvého věku nejvíce ocení, když si na ně někdo vzpomene, takže: Všechno nejlepší k narozeninám!
Vtipné přání k narozeninám
 • Až přijdeš na svou narozeninovou oslavu, nezapomeň si vzít sluneční brýle. Tvá věkem získaná moudrost, kterou máš v očích bude tak oslnivá, že bychom mohli všichni oslepnout! Všechno nejlepší k narozeninám!
 • Víš, co mají společného narozeniny a víkend? Oba rychle přijdou a pak jsou zase rychle pryč, než si toho vůbec všimneš! Takže než se to stane, užij si pořádně ten svůj radostný den plný oslav!
 • Věk je jen jedno velké nedorozumění. Všichni víme, že si stále myslíš, že jsi na hřišti s mnoha rozmanitými průlezkami, a my tě rádi necháme u této představy! Přeji ti hromadu srandy a legrace ve tvém novém roce života!
 • Každý někdy slaví narozeniny, takže jsme všichni na stejné lodi. Akorát někteří z nás jsou na palubě trochu déle… Veselé narozeniny!
 • Člověk se stává starým tehdy, když jediná věc, kterou si přeje k narozeninám, je, aby mu nikdo nepřipomínal, že je má. Všechno nejlepší!
Vtipné přání k narozeninám

Retro vtipné přání k narozeninám

Vrátili jste se v čase do éry narozenin plných vintage zábavy a neodolatelného humoru! Retro vtipné přání k narozeninám má své kouzlo, které vytvoří nezapomenutelnou oslavu pro oslavence i hosty. Přečtěte si, jak oživit narozeninové oslavy staromódním humorem a překvapte oslavence originálním a zábavným!

 • Když jsi se narodil/a, byla móda jiná, ale tvůj humor stále drží krok s moderním světem! Žijeme v retro stylu i na tvých narozeninách! Všechno nejlepší k narozeninám!
 • Máš narozeniny, a to znamená jediné – je čas zavřít oči, zatřepat se a nechat se unést do éry bezstarostných 80. let!
 • Na tvé narozeniny ti přeji neuvěřitelnou zábavu plnou staromódního smíchu a nekonvenčních narozeninových přání!
 • Gratuluji k dalšímu roku! Jen doufám, že nám nyní nezmizíš do záře disko kouzla, ale že nás budeš i nadále oslňovat svým vtipem!
 • K narozeninám ti přeji, abys měl/a takovou sílu a energii, jako tenkrát, když jsi tolikrát přetočil/a videokazetu zpátky na její začátek!
Retro vtipné přání k narozeninám
 • Jsem rád/a, že jsem tě poznal/a, když jsi byl/a stále moderní, protože teď jsi retro stylovka! Přejeme ti mnoho vtipných „zpátečních let“!
 • Přeji ti narozeniny plné velkých účesů, módních vzorů a těch nejzábavnějších retro tanců!
 • Tvá narozeninová párty bude tak retro, že i zapomeneš, že jsi o rok starší. Užívej si svůj narozeninový časoprostor plný zábavy a smíchu!
 • Dnes se vrátíme v čase, ať si užijeme narozeninovou oslavu jako v našich dávných vzpomínkách. Na nové roky totiž ještě nejsme připraveni!
 • Všechno nejlepší k narozeninám! Jsi jako dobře uložený vinylový záznam – stále se točíš, ale všichni tě stále rádi posloucháme!
Retro vtipné přání k narozeninám

Krátké vtipné přání k narozeninám

Někdy jsou ta nejkratší přání ta nejvtipnější a nejúčinnější! Když chcete oslavenci předat radost a úsměv na tváři jen v pár slovech, krátká vtipná narozeninová přání jsou tím pravým tahem. Od jednoduchých narážek na věk až po hravé slovní hříčky, máme tu pro vás pár nápadů, jak bleskově rozesmát oslavence a zanechat v jeho srdci veselou vzpomínku na narozeninový den. Přečtěte si naši inspiraci na vtipné přání k narozeninám:

 • K narozeninám přeji ti méně vrásek a více smíchu. Alespoň se pokus tvářit jako že jsi mladší!
 • Štěstí v životě, život ve zdraví, zdraví v pořádku, pořádek v hlavě a hlavu v oblacích! Vše nejlepší k narozeninám.
 • Přeji ti, aby ses tak nějak přiblížil/a věku, kdy můžeš klidně lhát o svém věku!
 • Než oslavíš další narozeniny, jsem tu, abych ti řekl/a, že jsem tě oficiálně vyhlásil/a za starého/ou!
 • K Tvým narozeninám mám pro tebe jednu důležitou radu. Směj se, dokud máš vlastní zuby. Všechno nejlepší!
Krátké vtipné přání k narozeninám
 • Až si z tebe bude někdo utahovat, že jsi starý, drž hlavu zpříma… Ať ti nejsou vidět vrásky na krku!
 • Věk si Tě najde, i když se před ním schováváš. Všechno nejlepší přeje…
 • Věk je jen záminka, abychom mohli pořádně zapít tvé narozeniny! Přeji nádherné narozeniny!
 • Dnešní den je jedinečný, protože máme jen jednou za rok oficiální možnost ti říct: „Jsi starší než včera, ale mladší než zítra!“ Přeji ti vtipné a nezapomenutelné narozeniny!
 • Až si z tebe bude někdo utahovat, že jsi starý, drž hlavu zpříma… Ať ti nejsou vidět vrásky na krku!
Krátké vtipné přání k narozeninám

Vtipné přání k narozeninám pro ženu

Ženy si zaslouží narozeninová přání, která je rozesmějí a přinesou jim radost. A co je lepšího než vtipné přání k narozeninám, které jí vykouzlí úsměv na tváři? Jestli hledáte ten správný způsob, jak oslavenkyni dodat veselí do jejího velkého dne, máme pro vás tipy na skvělé vtipné přání k narozeninám pro ženu!

 • Ke tvým narozeninám přeji, aby ti všechny vrásky utekly pryč, než na ně dokážeš zareagovat! Přeji ti vtipné a nezapomenutelné narozeniny!
 • Kopni do sebe dvojku vína, nehraj to na stáří, kůže líná. Pojď slavit, už se chystá rej, pojď se bavit a bude Ti hej. Pořádně to dneska oslav!
 • Stává se mi to každý rok a ten letošní není žádnou výjimkou. Vždycky si sice vzpomenu na to, že máš narozeniny, ale vždycky zapomenu, kolik že ti to vlastně je. To jen kvůli tomu, že ty prostě odmítáš stárnout. Všechno nejlepší k dnešním narozeninám.
 • Věk je jen číslo, ale když se narodíš, výpočty jsou časem stále složitější než matematická úloha! Přeji ti, aby sis nechala vysvětlit i ty nejtajnější matematické triky!
 • Když se dívám na tebe, myslím si, že věk je opravdu jen věc náhody. Takže ti přeji, aby sis dnes moc užila svojí narozeninovou oslavu!
Vtipné přání k narozeninám pro ženu
 • Dvě kila navíc pro krásu a zubů plný počet. Kyčle pokřupávají jen občas a vlasy bez stříbrných nitek. Co víc si přát? Snad už jen štěstí, zdraví a lásku. Krásné narozeniny!
 • Na tvé narozeniny ti přeji to nejcennější: čokoládu, šampaňské a spoustu vtipných kamarádů!
 • Ve tvém věku už je těžké být elegantní jako labuť, rychlý jako chrt, nebo chytrý jako liška. Ale pořád je ještě jednoduché být nalitý jako žabák. Všechno nejlepší!
 • Přeji ti k tvým narozeninám mnoho peněz, automobil a fůru sena, méně zmatku a pořádného chlapa s milionem věna. S vtipem k narozeninám ti přeje…
 • Přeji ti, aby ti tvůj věk připadal jako oblak na obloze. Takový ten, co jemně zakrývá skutečnost, ale zároveň ti dodává pocit štěstí, když v něm uvidíš nějaký vtipný tvar!

Vtipné přání k narozeninám pro muže

Když oslavuje muž své narozeniny, nemusíte mu dávat jen obyčejné blahopřání. Přineste do jeho oslavy dávku vtipu a smíchu! Vtipné přání k narozeninám pro muže je jako tajná zbraň, která rozesměje i tu nejtvrdší mužskou povahu. Pokud hledáte originální a zábavný způsob, jak mu poblahopřát k narozeninám, máme pro vás pár skvělých nápadů, které vás jistě zaujmou a potěší oslavence!

 • K narozeninám ti přeji, aby tvé svíčky na dortu byly tak hořlavé, jako tvé nadšení pro život!
 • Všechno nejlepší k narozeninám! Jsi tak starý, že když odejdeš z muzea, spustí se poplašné zařízení…
 • Blahopřeji, příteli, krásný to máš věk… Další rok je v pr… a na stáří není lék.
 • Dnešní den pro tebe musí být jako narozeninová party – plný zábavy, smíchu a překvapení. A ještě se nekončí, dokud si nedáme tolik rund na kolik ti táhne let!
 • Ty jsi nechtěl své narozeniny slavit? Jasně, tak se na to vykašli, na hřbitovech je spousta podobných případů… Hezké narozeniny!
Vtipné přání k narozeninám pro muže
 • Že jsou kytky jenom pro holky? Že bys radši steak a hranolky? Za chvíli dáme něco více, co nevešlo se do kytice! Všechno nejlepší k narozeninám!
 • Je až neuvěřitelné, že už potřetí slavíš dvacítku. Přeji ti jen to nej!
 • Věkem stárneš jako dobré víno – získáváš na hodnotě a chceš být uctíván. Takže ti k narozeninám přeji, abys byl náležitě oceňován a obklopen svými nejlepšími „vínovými“ kamarády!
 • Všechno nejlepší k narozeninám! Ať ti to jde od ruky stejně jako dávat dohromady nábytek z IKEA – s chladnou hlavou, trpělivostí a příležitostným klením!
 • Zatímco zestárnout musíš, dospět můžeš. A jestli nechceš, nemusíš. Hezké narozeniny.

Vtipné přání k narozeninám pro děti

Když přichází narozeniny dětí, je to ten správný čas na radostné a vtipné přání, které je rozesměje od ucha k uchu! Dětské narozeninové oslavy jsou plné zábavy a nadšení, a proto je vtipné přání k narozeninám pro děti tím pravým pro tento slavnostní den. Jestli hledáte ten nejvtipnější způsob, jak vyloudit z dětských tváří šťastný úsměv, máme pro vás pár kouzelných nápadů na vtipná narozeninová přání pro vaše malé oslavenkyně a oslavence!

 • Ke tvým narozeninám ti posílám zvláštní kouzelné přání – ať tě opustí všichni zlobiví skřítci a přinesou ti spoustu smíchu!
 • Přeji ti narozeninový dort tak vysoký, že až na něj dosáhneš, budeš i blíž ke hvězdám!
 • Na tvé narozeniny ti přeji spoustu zábavy a zlobení, protože bez trochy zlobení by byl svět přece jenom nudný! 
 • K tvým narozeninám ti přeji, abys byl/a celý život obdařen/a spoustou sladkostí a zářivých úsměvů. Všechno nejlepší k narozeninám!
 • Pro Tebe mám mnoho přání, dobré známky, klidné spaní, super hračky, zdraví pevné, hodně dárků, žádné levné! Všechno nejlepší!
Vtipné přání k narozeninám pro děti
 • Dort, čokoládu, vláčky, loutky, hračky, smích, radost, zdraví, legraci a spoustu nádherných chvilek s mamkou a taťkou Ti přeje…
 • K narozeninám ti posílám přání jako z pohádky – ať tě čeká jenom ta nejúžasnější a nejvtipnější dobrodružství!
 • Dnes slavíme tvůj výjimečný den, a to, i když jsi celý rok pořádně zlobil/a. Užij si krásné narozeniny, ty zlobivko! Máme tě rádi!
 • Kdyby ses nenarodil ale vylíhl z vejce, mohli jsme dnes slavit Tvoje „Vyklubeniny“. Tak hezké narozeniny…
 • Jsou tvé zoubky připravené na žvýkání a kousání? Pokud ne, připrav je. Budeš to dnes potřebovat. Krásné narozeniny plné dobrot, co máš rád/a!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *