KVÍZ: Znáte hlášky z českých filmů? Zavzpomínejte s námi!

Česká kinematografie má bohatou historii plnou výrazných postav, dojemných příběhů a nezapomenutelných dialogů. Mnoho filmů se stalo ikonickými a některé hlášky z českých filmů zní v paměti diváků dodnes. Otestujte svoje znalosti českých filmů a jejich slavných hlášek! Máte rádi české filmy a dokážete uhodnout, která hláška zazněla v jakém filmu? Připravte se na výzvu a pusťte se do kvízu. Uhádnete všechny známé hlášky z českých filmů a získáte tak titul filmového znalce?

Pohádky

Pohádky mají ve světě filmu zvláštní místo. Jsou zároveň zábavné, dojemné a přitom plné morálních ponaučení. České pohádky se staly trvalým pramenem radosti a poučení pro děti i dospělé po celá desetiletí. Navíc jsou plné nezapomenutelných hlášek, které zůstávají v srdcích diváků po celý život. Tyto hlášky jsou často neodmyslitelně spojeny s kouzlem těchto filmů a staly se nedílnou součástí filmové kultury. Pamatujete si je všechny?

Kvíz hlášky z českých filmů a pohádek

Hlášky z českých filmů

Česká kinematografie je bohatá na filmy nejen s nezapomenutelnými dialogy, ale také výraznými postavami. Dědeček Kemr z filmu Na samotě u lesa, Kelišová ze Slunce, seno, jahody nebo třeba postava Pepína z filmu S tebou mě baví svět? Některé jejich hlášky se staly ikonickými a znějí nám v paměti dodnes. Pojďte na ně a námi zavzpomínat.

KVÍZ: Znáte hlášky z českých filmů? Zavzpomínejte s námi!

hlášky z českých filmů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *